Флагмани захищатимуться від вірусів навчанням

Мобільники отримали технологію, з якою вони менше сподіватимуться на антивірусні бази та блокуватимуть невідоме антивірусам шкідливе програмне забезпечення. Для цього вони будуть використовувати технології машинного навчання, і першим чіпом з нею став флагман Qualcomm Snapdragon 820.

Розробка під назвою Smart Protect у реальному часі аналізує поведінку програм та самостійно класифікує їх на безпечні та підозрілі. Подібний розподіл, за словами розробників, відбувається майже миттєво. При цьому підозрілі додатки також ділитимуться за рівнем шкідливості – від вірусів до надокучливої реклами.

Інтеграція Smart Protect у мобільний процесор дозволила зробити систему аналізу автономною – їй не потрібні «хмари» для перевірки додатків. Новинка має посилити звичні мобільні антивіруси, які визначають наявність вірусів, звіряючи файли зі своєю базою даних. Але такий підхід не дозволяє реагувати на найсвіжіші загрози, адже антивірусні бази оновлюються через певний інтервал часу. Виробники антивірусів Avast, AVG та Lookout уже співпрацюють із Qualcomm Technologies над використанням Snapdragon Smart Protect у своїх продуктах.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я