Середа, 17 Липня, 2024

Follow JC Go: як Pokemon GO, тільки від Папи

Геймплей Pokemon GO відрізняється оригінальністю, і у свій час проект став справжнім проривом у світі ігор, тож не дивно, що движок використовують у своїх розробках інші студії. Проте зовсім інша розмова, якщо формат Pokemon GO використовує католицька церква, та ще й для випуску власної гри.

Тепер віруючі фанати Покемонів з iOS і Android зможуть пограти в Follow JC Go. Під час проходження гравець повинен шукати і збирати різних біблійних персонажів, формуючи власну недільну школу. Персонажі з колекції не будуть битися один з одним, але поставлять геймеру кілька питань про себе. Правильна відповідь дозволить отримати у вашу e-team (команду євангелізації) ще одного персонажа.

У проекті також присутня монетизація й елементи тамагочі. Наприклад, аватара потрібно годувати, поїти і в певні години дня відправляти на молитву. Щоб заробити внутрішньоігрову валюту, можна знаходити скарби на місцевості, дивитися відеоролики або купити її за реальні гроші, які відправлять на благодійність.

Поки Follow JC Go вийшла тільки іспанською, але її безплатно можна завантажити в магазинах додатків для зазначених вище ОС. Ледь не забула: гра отримала благословення Папи і, певно, скоро опиниться в топі AppStore або PlayMarket.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися