Неділя, 10 Грудня, 2023

Стаханівські рекорди з Deep Town: Mining Factory

Ви коли-небудь добували залізно, вугілля або мідь? Плавили злитки? Відправляли археологічні експедиції в таємничі печери? Ні? Так ось Deep Town: Mining Factory пропонує все вищеперераховане і навіть більше. Жанр гри складно визначити, але вона однозначно варта вашої уваги.

Якісно та мультяшно

Графіка Deep Town: Mining Factory відрізняється продуманістю, простотою і високою якістю. Картинка  приємна для очей і проста для сприйняття. Мильних текстур помічено не було, а анімація дій всіх персонажів і об’єктів більш ніж на рівні (при руйнуванні пласту відображаються навіть тріщини). У художника явно є свій стиль, який відмінно вписується в загальний концепт гри.

Супроводжує ігровий процес якісна музична заставка. Одноманітна, звичайно, але дуже атмосферна. Решта звуків також вухо не ріже. За графіку можна поставити 10 з 10.

Усе глибше і глибше

Геймеру надають потужний лазерний промінь і кілька інших фішок (у процесі прокачування їхня кількість зростає), щоб пробивати пласти гірської породи. Геймлейно Deep Town: Mining Factory дуже схожа з Zombie Hive, тільки якщо там бур працював автоматично, то тут бурити вниз потрібно «вручну», тапаючи на доступні для цього прийоми.

Паралельно гравець повинен облаштовувати вже пробурених тунель: будувати і покращувати шахти, археологічні табори, нафтові свердловини та інші промислові об’єкти, які видобувають копалини автоматично. Зібрані ресурси можна продавати або витрачати на поліпшення будівель та дослідження нових технологій.

Будівництво й апдейти займають певний час залежно від складності проекту і не можуть проводитися одночасно, принаймні, поки гравець не докупить більше дроїдів-будівельників.

Увага: на першому запуску в мене не відкривалася панель технологій на бурі, а першу шахту не можна було поліпшити або перенести, але проблема вирішилася рестартом гри.

Таємниці підземелля

Схоже, розробникам здалося, що просто пробивати шар за шаром буде нудно, тому вони додали заражені пласти. Заражений пласт з’являється час від часу, з нього стирчать щупальця дивної істоти (власне до неї і потрібно докопатися), і він може регенерувати, тому для пробиття знадобиться регулярно апдгрейдити бур.

На присутність інших цивілізацій натякають і розкопані печери, на яких, власне, і можна будувати археологічні табори. За певну плату дроїди-археологи відправляться на пошуки пригод і часом можуть принести дійсно круті ніштяки (але частіше просто битий посуд стародавніх народів).

Ці фішки змушують ще більше зануритися в геймплей і роблять гру різноманітнішою. Deep Town чіпляє за принципом «ще кілька метрів» або «ще дві шахти і все», у результаті процес затягується на кілька годин, і відірватися від нього дуже складно.

P.S.

Deep Town: Mining Factory працює офлайн і у фоновому режимі, тому ви можете почати будівництво об’єкта і закрити гру, а пізніше просто заходити, збирати ресурси і знову проводити поліпшення або будувати нові будівлі.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися