Середа, 29 Травня, 2024

Операційна система Hongmeng буде швидшою за Android та MacOS, обіцяє директор Huawei

Хоча відносини між США та Китаєм значно потеплішали і з Huawei зняли майже всі заборони, зі співпрацею з Google, Qualcomm, Microsoft та іншими включно, китайський гігант продовжує інформувати про роботу над власною ОС. Як і слід було очікувати, найближчі смартфони Huawei продовжать використовувати Android, а не Ark OS чи Hongmeng OS. Однак директор китайського гіганта Жен Женгфей говорить, що розробка власної ОС просувається активно, і вони будуть краще за наявний Android та Mac OS.

За словами засновника та директора Huawei, операційна система Ark OS або Hongmeng OS буде на 60% швидшою за Android. Порівнюючи свою ОС з MacOS, топ-менеджер просто сказав, що його розробка буде швидшою.

Інформації про Hongmeng OS немає. За чутками, це має бути універсальна ОС для всіх типів гаджетів, нині над схожими працюють Google Fuchsia та Microsoft WCOS. Система Huawei буде сумісна з невеликими платами, роутерами, світчами, смартфонами, дата-центрами.

Головною особливістю ОС Huawei може стати її готовність до роботи в реальному часі, що важливо в критичних завданнях інфраструктури. Сучасні ОС не можуть гарантувати час виконання тієї чи іншої дії. Женгфей каже, що його система матиме затримку обробки менше 5 мілісекунд. «Вона буде ідеально адаптована до інтернету речей, – каже він. – Її також можна використовувати для автономних машин. Ми створили систему, яка зможе одночасно поєднати всі пристрої».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися