Фото профілю в онлайн-знайомствах виглядає привабливішим з iPhone в руках

Власникам електроніки інших брендів взагалі не варто виставляти її напоказ, оскільки вона знижує шанси на відповідь

Підвищити свою привабливість для протилежної статі в онлайн-знайомствах можна, зробивши фото з технікою Apple в руках. Профілі користувачів з такими фото з більшою ймовірністю отримують відповідь. Такий вплив технологічних брендів на привабливість виявив аналіз експертів британського сайту Comparemymobile.com.

Фотографії профілю з iPhone в руках згенерували на 76% більше відгуків, ніж фотографії без електроніки в руках. Інші продукти Apple також стимулють потенційних партнерів відповідати. Годинник Watch генерує на 61% більше відгуків, навушники AirPods генерують 41% більше відгуків.

Окрім Apple є ще один бренд, гаджети якого при виставленні напоказ приваблюють людей. Це Samsung, і фотографії з його гаджетами генерують на 19% більше цікавості від потенційних партнерів.

Власникам електроніки інших брендів взагалі не варто виставляти її напоказ, оскільки вона знижує шанси на відповідь. Смартфони Google зменшують кількість відгуків на 10%, Sony – на 14%, OnePlus – на 30%. Найгірше онлайн-знайомства проходять, якщо виставити напоказ свій BlackBerry – відгуків менше на 74% проти фото без смартфона в кадрі.

Для цілей дослідження експерти Comparemymobile.com створювали ідентичні профілі чоловіка і жінки, які мали фото зі смартфоном та без смартфона. Дослідження проводилося в кількох додатках онлайн-знайомств у низці міст планети.

Онлайн нині став головним способом пошуку партнера для романтичних стосунків. Популярність цього способу знайомства випереджає інші способи, зокрема, зустрічі в барах, ресторанах, через друзів. Якщо в 1940 році майже 80% пар знайомилися через сім’ю, друзів або в навчальних закладах, тепер же 67% пар знайомляться або в барах, або онлайн.