Неділя, 14 Квітня, 2024

iPhone 12 може отримати новий колір корпусу

Apple уже скоро покаже свій наступний смартфон iPhone 12, і нещодавно стало відомо, що він отримає унікальний вигляд. Покупцям запропонують раніше не бачений у телефонах цього виробника колір. Такі дані наводить газета DigiTimes з посиланням на виробничі джерела.

Поточне покоління iPhone 11 продається в білому, сірому, золотому, чорному, зеленому, рожевому та червоному. Конкретні доступні кольори залежать від вибраної моделі.

В iPhone 12 вперше стане доступним темно-синій. Раніше компанія його не використовувала. За неперевіреними даними, він може замінити темно-зелений колір у моделях iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max. Він використовуватиметься в моделях iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max.

Нині в синьому кольорі у продажу доступний iPhone XR, але його відтінок значно світліший, ніж той, що використовується для iPhone 12. Також цей телефон зникне з продажу після виходу iPhone 12.

Окрім цього, iPhone 12 очікується з додатковим апаратним оснащенням: радаром LiDAR та підтримкою 5G. У цьому він також буде першим телефоном Apple.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися