Неділя, 14 Квітня, 2024

Foxconn, можливо, замінив 60 тисяч працівників на роботів

FoxconnЗавод Foxconn виготовляє в Китаї iPhone для корпорації Apple і смартфони Samsung. За словами глави прес-служби міського повіту Куньшань Сюя Юйляня, Foxconn скоротив штат зі 110 тис. до 50 тис. працівників і замінив їх на роботів. Таким чином він знизив витрати на оплату праці, повідомляє ЛІГА.net.

Сюй Юйлянь вважає, що незабаром за цим прикладом підуть й інші підприємства. Близько 600 великих компаній у міському повіті Куньшань планують створити роботизований персонал. 35 тайванських компаній, зокрема, і постачальник Apple – Foxconn, у 2015 році витратили в цілому 4 млрд юанів ($ 4,74 млрд) на розвиток штучного інтелекту.

У коментарі Бі-бі-сі Foxconn Technology Group підтвердила, що автоматизує багато виробничих процесів, але при цьому в компанії заперечують масштабне скорочення персоналу.

«Ми впроваджуємо робототехнічну інженерію та інші інноваційні виробничі технології для механічної роботи, яку раніше виконували наші співробітники, і за допомогою тренінгів даємо можливість співробітникам концентруватися на елементах виробничого процесу з більшою доданою вартістю, таких як конструкторські розробки, управління технологічним процесом і контроль якості», – йдеться в заяві компанії.

«Ми продовжимо використовувати як автоматизовану, так і живу робочу силу в наших виробничих операціях, і ми плануємо зберегти значний штат у Китаї», – додали у Foxconn Technology Group.

Уже більше року в Куньшані намагаються винайти власну стратегію зростання, розвиваючи напрямок із заміни людей роботами і заохочення стартапів. Повіт вважається центром електронної промисловості. Тут уже базується виробництво близько 4,8 тис. тайванських компаній, які становлять понад 60% ВВП Куньшаня. Але скорочення робочих місць може мати негативні наслідки як для громадян, так і для країни.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися