Вівторок, 23 Липня, 2024

Функція перевірки фактів стала глобальною та працює в пошуку Google

Компанії та користувачі шукають способи протидії неправдивим новинам. Google також розробив інструмент боротьби з фейковими матеріалами, який працював лише в розділі Google News у США та Британії. Тепер компанія розширила його дію: неправдиві матеріали позначатимуться у Google News у всьому світі, а також у пошуку Google.

 

 

Функція Fact check позначає в пошуковій видачі новини з перевіреними фактами. Поряд з посиланням на статтю буде також посилання на такі сайти, як PolitiFact чи Snopes, на яких можна почитати більше фактів. Окрім цього, Google надаватиме додаткову інформацію про новину та видаватиме рейтинг автора новини – чи можна йому довіряти.

У спірних моментах Google каже, що останнє слово залишиться за користувачем. «Хоча у видачі можуть бути різні висновки, ми думаємо, буде корисно показати рівень згоди навколо якогось питання та дати інформацію, яка підтверджена джерелами, – написали у Google. – Як тільки ми зробимо перевірку фактів доступною в пошуку, ми віримо, що людям буде легше перевіряти факти та формувати власну інформовану думку».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися