Вівторок, 23 Квітня, 2024

Покупців цікавлять дорожчі моделі смартфонів

Експерти Gartner стверджують, що в наступному півріччі ціни на ноутбуки і настільні ПК виростуть через здорожчання пам’яті. А ось середня ціна мобільників збільшиться через бажання самих покупців. Вони воліють купувати дорожчі моделі.

На частку смартфонів в поточному році припадає близько 67% затрат на придбання електронних пристроїв і ПК. У грошовому перерахунку це близько $400 млрд, що на 4,3% більше, ніж торік.

Покупці готові витрачати на смартфони більше грошей, причому це характерно для регіонів з різним рівнем розвитку економіки. У США середня ціна реалізації смартфона цього року збільшиться на 4%. У бідніших країнах цей показник може збільшитися відразу на 13,5%. Експерти кажуть, що одна з причин – китайські виробники смартфонів випускають усе дорожчі моделі. Ціна перестає бути вирішальним фактором у виборі смартфона, покупці орієнтуються на характеристики і функціональні можливості.

Що стосується планшетів та трансформерів, які у Gartner відносять до категорії ультрамобільних девайсів, то їхній ринок в найближчі два роки скорочуватиметься. Але середня ціна придбаного девайса буде збільшуватися, і в грошовому вираженні ринок повернеться до зростання наступного року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися