Понеділок, 15 Липня, 2024

Galaxy Z Flip3 та Z Fold3 за 10 днів встановили рекорд продажів

Цьогорічні гнучкі смартфони Samsung Galaxy Z Flip3 та Z Fold3 виявилися бестселерами. Вони продаються лише 10 днів, а їхня популярність перевищила продажі всіх складних пристроїв Samsung за 2021 рік.

Число попередніх замовлень Galaxy Z Flip3 і Z Fold3 становить близько 500 тисяч пристроїв, а всього може бути оформлено понад 800 тисяч замовлень.

«Ми вдячні покупцям за відмінний відгук на наші нові Galaxy Z Fold3 і Galaxy Z Flip3. Інтерес до складних смартфонів знаходиться на рекордно високому рівні, при цьому обсяг попередніх замовлень на Z Fold3 і Z Flip3 вже перевищує загальний обсяг продажів пристроїв Galaxy Z на сьогоднішній день в 2021 році. Ми прагнемо надати нашим споживачам найбільш інноваційні можливості», – прокоментували у Samsung.

Компанія Samsung випустила перший смартфон Galaxy Z Fold кілька років назад. Однак продажі цього девайсу досить швидко припинилися і його відкликали через проблеми шарнірної частини та захисної плівки гнучкого екарну. Samsung внесла певні зміни в конструкцію мобільника та випустила його повторно.

Минулого року південнокорейський гігант представив покращений Galaxy Z Fold2.

В серпні поточного року компанія презентувала Galaxy Z Fold3. Його особливістю став новий тип екрану OLED, камера під екраном та підтримка стилуса. Також поліпшився захист гнучкого екрану.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися