П’ятниця, 12 Липня, 2024

iPhone можна пришвидшити, змінивши регіон

Власники iPhone можуть додати своїм гаджетам кілька відсотків продуктивності. Для цього необхідно лише змінити регіон пристрою. Зростання продуктивності підтверджується тестами у бенчмарку. Це може бути особливо актуально для старих моделей «яблучних» смартфонів.

Для пришвидшення роботи iPhone необхідно змінити в налаштуваннях регіон використання на Францію. Точна причина пришвидшення невідома, але припускається, що це пов’язано із забороною Apple у Франції сповільнювати свої мобільники. У цій країні компанію оштрафували на 25 млн євро, однак в інших країнах Apple вдалося уникнути наслідків.

Apple навмисне зменшує продуктивність iPhone, щоб вони не вимикалися раптово. Ці гаджети мають невелику батарею, яка швидко зношується і тому девайси при нормальному рівні продуктивності починали б раптово вимикатися.

При зміні регіона на Францію iPhone, а також iPad починають працювати більш плавно. У бенчмарку GeekBench 5 смартфон iPhone 7 зі стандартним регіоном набирав 286 632 балів, після зміни регіону на Францію його продуктивність зросла до 298 321 балів.

Довгий час ходили чутки, що з кожним оновленням операційної системи смартфони iPhone примусово сповільнюють. Згодом ці чутки частково підтвердилися: мобільники сповільнювали, але залежно від циклів заряджання батареї. В Apple відхрещувалися від будь-яких звинувачень, поки їх не впіймали «на гарячому». Тож компанія вирішила попередити майбутні проблеми і з кожним новим апдейтом iOS повідомлятиме юзерів, чи сповільняться їхні девайси.

Смартфони iPhone при виявленні непідходящих, на їхню «думку», режимів експлуатації, можуть зменшувати свою продуктивність. Рішення приймається на основі даних про температуру девайса, рівень заряду батареї та її внутрішнього опору (збільшується з часом). При досягненні встановлених значень iOS починає зменшувати продуктивність процесора та відеоядра. Для користувача це проявляється у довшому очікуванні запуску додатків, ривках під час гортання екрана, зменшенні яскравості підсвічування, удвічі тихішому звуку (до -3dB), ривках у додатках. В особливо екстремальних випадках може також блокуватися світлодіод камери.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися