Галерея Google Photos для Android отримає функцію «Обрізати та налаштувати»

Нова опція дає поради, як можна покращити знімки чеків чи інших документів

Зі стандартним на Android додатком Google Photos користувачам буде ще простіше фотографувати документи. Ця програма отримала опцію «Обрізати та налаштувати», яка має поліпшити якість фінального зображення.

Нова опція дає поради, як можна покращити знімки чеків чи інших документів. Вона також допомагає налаштувати кольори та видалити фон – цим займається штучний інтелект.

Розробники кажуть, що з опцією «Обрізати та налаштувати» в Google Photos обробляти знімки документів можна одним тапом. Викликати цю функцію можна в нижній частині екрана – відповідна кнопка з’явиться відразу, як смартфон розпізнає, що документ відзнято. Після цього користувачеві запропонують три опції: «Колір», «Налаштувати кути» та «Обертати».

Після завершення редагування можна натиснути на зображення та потримати палець, щоб порівняти оригінал та оброблену версію. Після цього можна зберегти або відмінити зміни.

Функція «Обрізати та налаштувати» вже доступна користувачам, і на неї можна очікувати в найближчих оновленнях додатка Google Photos для Android.