Середа, 24 Липня, 2024

Як отримати швидкий 3G у складних умовах

Жителі передмість та заміських дачних ділянок зможуть відчути переваги швидкого інтернету в стандарті UMTS раніше, ніж поряд з ними з’явиться базова станція. Адже можна приєднатися до віддалених веж мобільної мережі, якщо розширити можливості своїх телефонів та модемів. Подібних інструкцій в інтернеті вдосталь, і ось добірка найкращих з них.

Канал Kreosan

Військові дії на сході України та часті перебої зі зв’язком підштовхнули цього користувача з ніком Kreosan шукати способи отримати сигнал у складних умовах. Сам він з Луганська, але його рекомендації будуть корисними будь-кому, хто хоче отримати інтернет у віддалених регіонах.

Канал antonio Markoni

Збільшити дальність прийому 3G-модема, налаштувати якість прийому чи поліпшити його іншим чином досить просто. Про це в подробицях у своїх відео розповідає користувач antonio Markoni, який тестує антени, замінює роз’єми на якісніші та відв’язує модеми від прив’язки до певної мережі. Він також веде сайт www.i-net.com.ua, на якому ці та інші інструкції викладено в текстовому вигляді з фотографіями.

Канал Виталий В.B.

Користувачі Kreosan та antonio Markoni пропонують ефективні рішення, проте їх «на колінці» не зробиш. А ось відео від Віталія В.В. допоможе поліпшити прийом та швидкість інтернету UMTS буквально з тим, що є на кожній кухні.

Канал Georgi Strelkov

Антена типу «Друшляк» виручить, якщо базова станція знаходиться поруч, але її закривають декілька будівель, які розсіюють сигнал. Для стабільного 3G-інтернету UMTS на великій відстані, краще виготовити антену типу «подвійний квадрат». Вона робиться дуже просто зі шматка дроту, і Georgi Strelkov наочно це демонструє.

Канал CompsMaster

Більшість відео в Мережі розповідають про поліпшення сигналу для USB-модема. А ось канал CompsMaster навчить, як у складних умовах отримати швидкісний мобільний інтернет з телефона. З появою UMTS в Україні це буде частою потребою, адже радіохвилі на частотах 2 ГГц майже не проникають у підвали та масивні залізобетонні споруди.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися