WhatsApp запустив тест двох нових функцій

WhatsApp намагається не відставати від інших месенджерів, тому постійно тестує нові функції. Цього разу в обмеженій бета-версії програми для Андроїд користувачі знайшли цілих два нововведення.

По-перше, схоже, у WhatsApp нарешті введуть вбудований браузер. Ця функція вже є в телеграм і Viber і значно спрощує життя середньостатистичному користувачеві: не потрібно більше перестрибувати з додатка в додаток. При цьому історія відвідувань зашифрована, як і самі листування.

Увага: на сторінки, відкриті у вбудованому браузері, також поширюється обмеження на скриншоти і запис екрана (як і в самому WhatsApp). Це необхідно для забезпечення безпеки користувачів і конфіденційності чатів.

По-друге, додали сервіс зворотного пошуку зображень – дуже нетипово для месенджерів. Ця функція дозволяє прямо в діалозі перевірити на справжність надіслану фотографію або картинку – додаток через Google перевірить наявність копій даного файлу в мережі і видасть результат.

Це повинно ускладнити життя різним шахраям і розповсюджувачам фейк-контенту, якого багато в азіатських країнах, де WhatsApp користується особливою популярністю.