Четвер, 30 Листопада, 2023

Геймери з усього світу можуть допомогти Україні на майданчику Gamers with Ukraine

Небайдужі геймери з усіх куточків світу отримали можливість допомогати Україні у зручний їм спосіб на одному сайті. Платформа Gamers with Ukraine дозволяє надсилати пожертвування, проявляти активність на кіберфронті та проявляти себе у інший спосіб.

Сайт запустили компанія з аналітики ігор Mobalytics та кілька інших пов’язаних з україною ігрових компаній. Сайт gamerswithukraine.gg включає в себе повну колекцію ресурсів та ініціатив в одному місці. Можна пожертвувати кошти, допомогти українським кіберсилам, відправити припаси, знайти протест чи вступити до іноземного легіону.

Геймери також можуть показати підтримку, просто залишивши відкритою сторінку сайту. Чим більше гравців залишаються онлайн, тим більший вплив вони можуть створити. Сайт буде монетизуватися за допомогою відеореклами, а кошти, отримані від реклами, використають для України.

«Як гравець на все життя, я знаю, наскільки сильною та масовою є ігрове співтовариство. Тому ми вирішили діяти та започаткувати ініціативу #GamersWithUkraine», – розповів Богдан Сучик, співзасновник Mobalytics

Він зазначив, що якщо більшість геймерів пожертвують хоча б один долар або використають свої комп’ютери, щоб допомогти українським кіберсилам у боротьбі з путінською дезінформацією, вони можуть створити величезний вплив.

Mobalytics зазначила, що в Україні є багато чудових ігрових компаній, зокрема Navi, Mobalytics, DMarket, Esports Charts. Усі вони так чи інакше постраждали. Ці компанії вже підтримують Україну та підтримують ініціативу #GamersWithUkraine.

Група також має підтримку від міжнародних партнерів, таких як Misfits і Primis. Mobalytics заявила, що хоче покласти край війні і щоб геймери показали свою підтримку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися