Неділя, 23 Червня, 2024

Глава Apple похвалив підлеглих за чохол з акумулятором

Кілька днів тому компанія Apple продемонструвала власний чохол з додатковою батареєю для iPhone. Поява такого аксесуара викликала в інтернеті хвилю насмішок і подиву. Але нинішній глава Apple Тім Кук, навпаки, повністю задоволений дизайном чохла-акумулятора для iPhone. Більше того, він стверджує, що його підлеглі виконали значну роботу.

Наприклад, у Wall Street Journal написали, що Apple нарешті визнала недостатній час автономності мобільника. LG у своєму твіттері побажала користувачам iPhone 6s вдалої поїздки по горбах – компанія натякає на горб від зовнішнього акумулятора при використанні цього чохла. Asus у своєму твіттері запитує, навіщо купляти для iPhone щось додатково, коли є Android-гаджети з підвищеною автономністю.

Аксесуар Smart Battery Case обійдеться в $100 і продовжить час автономної роботи смартфона до 25 годин у режимі розмови і до 18 годин у режимі інтернет-серфінгу. Слово Smart (розумний) у назві цього чохла є тому, що при використанні спершу розряджається зовнішній акумулятор, а внутрішній залишається повним.

Apple не назвала ємність додаткової батареї, але журналіст The Wall Street Journal Джоанна Стерн повідомила, що в Smart Battery Case встановлена батарея ємністю 1877 мАг. Для порівняння, ємність акумулятора iPhone 6s становить 1715 мАг. Також чохол має вбудовану пасивну антену для поліпшення сигналу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися