Глобальний ринок смартфонів у 2019 році зменшиться, індустрія сподівається на допомогу 5G

Глобальні поставки, за розрахунками Digitimes, у 2019-му опустяться нижче позначки у 1,5 млрд штук.

Ринок смартфонів уже тривалий час скорочується, й аналітики прогнозують, що наступного року негативний тренд продовжиться. Вендори намагаються змінити негативну тенденцію і роблять ставку на 5G.

Глобальні поставки, за розрахунками Digitimes, у 2019-му опустяться нижче позначки у 1,5 млрд штук. Стагнацію ринку аналітики відзначають уже давно, але цього разу падіння швидшає. За даними Counterpoint Research, у світі торік продали 1,55 млрд смартфонів. У 2016-му цей показник складав 1,51 млрд штук. Цього року експерти відзвітували про падіння ринку в річному обчисленні на 3% в першому кварталі та на 2% – у другому кварталі. Вони прогнозують, що 2018-й стане першим роком реального зниження, за яким може відбутися невелике падіння або стагнація поставок.

Аналітики Digitimes прогнозують, що ситуація може дещо змінитися у 2020 році, коли з’явиться масовий попит на пристрої 5G. Вони очікують, що поставки смартфонів відразу повернуться на рівень у 1,5 млрд штук. У 2023 році відвантаження телефонів мають перевищити 1,7 млрд штук.

Лідерами у 2019 році, за прогнозами Digitimes, залишаться Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Oppo та Vivo. Замикатимуть десятку найбільших вендорів Transsion Holdings та Reliance. Виробник HMD Global продовжить зростання та випередить Meizu, TCL, Asus та ZTE.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я