Понеділок, 24 Червня, 2024

Apple «плаче», що ремонти збиткові

Компанія Apple відома своєю жадібністю. Особливо це помітно, коли доводиться ремонтувати її техніку (як звичайні випадкові поломки, так і системні дефекти). Адже якщо сторонні сервіси беруть за заміну екрана $100, офіційний ремонт у Apple обійдеться $329. Акумулятори всюди міняють по $30, але Apple бере за цю процедуру $80. Заміна однієї клавіші в Apple Store легко може обійтися в $475. Але виявляється, що навіть при таких великих націнках ремонтний бізнес Apple збитковий.

Про свої фінансові проблеми компанія повідомила у відповідь на запит Комітету Палати представників з питань судочинства. Згідно з опублікованим звітом, Apple втрачає гроші на ремонті своїх гаджетів починаючи з 2009 року. Звітувати цьому комітету Apple доводиться через те, що компанія постійно підвищує ціни на ремонт своїх продуктів, а також перешкоджає ремонту в сторонніх сервісах. Apple є головним лобістом проти прийняття закону про право на ремонт.

Apple ще продає користувачам право на проведення ремонту трохи дешевше, ніж звичайно. Це право називається програма AppleCare+, за яку потрібно віддати від $29 до $199. Якщо заплатити ці гроші, вартість ремонту суттєво знижується і складає від $99 до $249. Наприклад, у разі необхідності замінити розбитий екран iPhone XS Max наявність AppleCare+ дозволяє витратити лише $29, однак сама AppleCare+ коштує $199. І Apple жаліється, що не заробила $101, адже заміна екрана без цієї програми обходиться користувачеві в $329.

Звітувати перед Конгресом США Apple також змусили через її політику ліцензування сервісних центрів. Компанія десятки років поспіль скорочує кількість авторизованих сервісних центрів. Це породило ілюзію, що лише в Apple можуть відремонтувати її гаджети.

Apple, яка є одною з найбагатших компаній у світі, не вперше виставляє ситуацію так, ніби вона майже жебракує. Наприклад, у своєму свідченні Конгресу США компанія відповіла, що 84% додатків у App Store безкоштовні. Однак при цьому компанія змушує всіх платити 30% від зароблених грошей.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися