Понеділок, 15 Квітня, 2024

Assassin’s Creed: Odyssey отримала неочікувану оцінку

Експерти зробили детальні огляди й дали оцінки Assassin’s Creed: Odyssey від Ubisoft. Перші бали шокували гравців, схоже, ця частина значно підвищила рейтинг усієї серії.

Багато в чому цього вдалося досягти завдяки зняттю заборони на публікацію оглядів Assassin’s Creed: Odyssey. Відразу ж журналісти кинулися оцінювати одну з найбільш очікуваних і популярних ігор осені. Середня оцінка проекту на даний час 8,8 із 10, що дуже круто, якщо порівнювати з попередніми частинами. Наприклад, одна з топових ігор – Assassin’s Creed: Origins – набрала 8,4 бала з 10.

Критики вважають Assassin's Creed: Odyssey однією з найбільш захопливих історичних пригод

Безліч критиків вважають Assassin’s Creed: Odyssey однією з найбільших і найбільш захопливих історичних пригод, деякі навіть назвали цю гру найкращою з усієї серії. Експертам сподобався сюжет гри, також вони відзначили RPG-елементи, широко використовувані в Одіссеї.

Але в бочці меду не без дьогтю – якість виконання технічних деталей виявилася не найкращою: підвела озвучка персонажів «на трієчку» і не дуже зручна бойова система.

Геймери з PS4, Xbox One і PC зможуть самостійно поставити оцінку грі вже 5 жовтня.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися