Gmail та Google Docs покажуть викиди парникових газів корпоративним клієнтам

Цей крок є одним із розширеної стратегії заходів, оприлюднених минулого року, щоб допомогти клієнтам виміряти та зменшити валові викиди вуглецю від використання сервісів Google Cloud.

Підрозділ хмарних обчислень Google готується розкрити вуглецевий слід для деяких своїх користувачів. Додатки корпоративного пакету Workspace, включаючи Gmail і Docs, показуватимуть рівень викидів парникових газів. Це має допомогти клієнтам оцінити їхній вплив на навколишнє середовище.

Цей крок є одним із розширеної стратегії заходів, оприлюднених минулого року, щоб допомогти клієнтам виміряти та зменшити валові викиди вуглецю від використання сервісів Google Cloud.

Google планує оприлюднити дані про вуглецеві викиди користувачів Workspace на початку 2023 року, сказав Джастін Кібл, керуючий директор із глобальної стійкості Google Cloud, у своєму блозі.

Google прагне повністю декарбонізувати свою роботу до 2030 року. Наразі пошуковий гігант використовує відновлювані джерела енергії для своєї діяльності в усьому світі і повністю компенсує всі свої викиди, зроблені до 2007 року.

Минулого року компанія рекламувала свої зусилля, щоб допомогти користувачам пошуку та карт зменшити їх викиди вуглецю, пропонуючи певні рейси або маршрути, які спричиняють менше забруднення.

Однак хмарні обчислення, ключова сфера діяльності Google, відомі як особливо енергоємний домен. Google керує центрами обробки даних по всьому світу і протягом багатьох років купує відновлювані джерела енергії. Корпорація стверджує, що його «хмара», яка забезпечує інтернет-обчислення та сховище іншим компаніям, є найчистішою у світі.

Компанія також оголосила, що тепер надаватиме викиди, пов’язані з використанням клієнтом Google Cloud. Це стосується, відповідно, викидів із джерел, які вона контролює безпосередньо, та непрямих викидів по ланцюжку поставок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я