Гнучкі смартфони перестануть зморщуватися з 2022 року

Ресурс у 200 000 циклів приблизно становить п’ять років типового використання.

Фахівці LG запевняють, що змогли подолати одну з головних проблем гнучких смартфонів – зморшки. Вони виникають на лінії згину дисплею і з часом стають дедалі помітнішими. У LG кажуть, що ресурс створеного матеріалу понад 200 000 згинань без деформації.

Розроблене покриття виконує захисну роль для гнучкого дисплею і воно є таким же твердим, як скло, кажуть у компанії. Одночасно з цим воно є гнучким як пластик.

Для створення нового матеріалу хіміки компанії використали спеціальну речовину, якою покрили пластикову плівку з поліетилен-тетрафталату (PET). У LG кажуть, що цей матеріал більш витривалий та гнучкіший, ніж поточне покоління пластикової поліімідної плівки та загартованого ультратонкого скла, що використовуються в існуючих гнучких смартфонах.

Ресурс у 200 000 циклів приблизно становить п’ять років типового використання.

Масове виробництво нової плівки LG планує розпочати в 2022 році, а запуск повномасштабного виробництва заплановано на 2023 рік. Компанія не планує обмежуватися випуском покриття лише для гнучких екранів смартфонів. Матеріал також буде вироблятися для ноутбуків та планшетів.

Пошук рішення

Виробники гнучких смартфонів намагаються усіляко мінімізувати утворення зморшок на дисплеї. Для цього вони найчастіше намагаються збільшити радіус згинання гнучкого екрану.

Apple також працює над гнучким смартфоном і компанія минулого року отримала патент на шарніри, які забезпечують достатній радіус згинання. Завдяки цьому інженери обіцяють повністю уникнути утворення зморшок.