Четвер, 30 Травня, 2024

Годинники Apple Watch подарують iPhone 15 технологію вузьких рамок: вони будуть 1,5 мм, що на 0,7 мм тонше поточного покоління

В останньому інформаційному бюлетені «Power On» від «яблучного» аналітика Марка Гурмана для Bloomberg він повторює одну з найцікавіших чуток про iPhone 15 Pro: що рамки навколо екранів будуть ще більше зменшуватися. Це відбудеться завдяки тому, що Apple застосує технологію, яку вона використовує на своїх смарт-годинниках Apple Watch.

Технологія під назвою LIPO» (Low Injection Presure Over molding) зменшить розмір рамки навколо дисплея майбутнього айфона 15 до 1,5 мм. Це приблизно на 0,7 мм тонше, ніж на поточних iPhone

Гурман також каже, що ця технологія також може бути призначена для майбутніх iPad від Apple. Це може означати тонші рамки на iPad, що було б значним оновленням, враховуючи, що рамки навіть на останньому iPad чи iPad Pro досить масивні порівняно з iPhone.

Технологія LIPO вперше була використана в Apple Watch Series 7, щоб Apple могла зменшити межі дисплея та додати більше сенсорної області дисплея. Тепер, коли технологія стає дешевшою, Apple може застосовувати її на більших пристроях.

Гурман відзначає й інші важливі чутки щодо iPhone 15: буде новий порт USB-C на нижньому краю пристрою, моделі без приставки PRO отримають «динамічний острів» Dynamic Island, буде нова титанова обробка для моделей Pro, гладкі краї навколо, великі оновлення камери, а також 3-нм процесори для iPhone Pro.

На жаль, за користування технологіями всередині iPhone доведеться платити ще більше. Гурман зазначає, що виною тому може бути перехід на дорожчий титан і нові модулі камери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися