Понеділок, 20 Травня, 2024

Мобільний пошук Google навчився планувати подорожі

Компанія Google анонсувала запуск нової функції, яка працює тільки в мобільній версії пошуковика. Функція під назвою Destinations дозволить практично повністю спланувати свою подорож.

Торік компанія помітила, що кількість запитів щодо подорожей на мобільних пристроях зросла на 50%. Тому Google вирішила зробити так, щоб користувачі могли відразу отримувати повноцінні відповіді на питання «Де?», «Коли?», «Скільки?». Досить ввести в пошуку запит щодо будь-якого континенту, країни або штату, використовуючи слово destination (місце призначення), щоб отримати всю необхідну інформацію.

У розділі «Дослідження» тепер буде відображатися інформація про погоду в потрібному вам місці і про популярність обраного вами місця в той чи інший час року. Для цього пошуковик використовує інформацію про подорожі інших людей. Також можна здійснювати пошук за будь-якими видами діяльності і хобі.

У пошуку Google з’явився фільтр дат, який дозволить впорядкувати результати пошуку різних місць за місяцями. Значок синьої стрілки дозволяє переглядати популярні маршрути і пропозиції додатків щодо того, куди в цей час року краще поїхати.

Вибравши місце, в яке ви хочете відправитися, натисніть «спланувати подорож», щоб переглянути ціни на готелі та квитки. Google покаже інформацію на найближчі шість місяців, використовуючи інформацію про маршрути й готелі, які компанія щодня оцінює через свої сервіси. Після цього за допомогою іконки олівця можна відредагувати результати, вибравши кількість зупинок, клас готелю, кількість мандрівників тощо.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися