Субота, 2 Березня, 2024

Смартфони керівників Vodafone Україна: Сергій Самокрик

Сергій у 2006-2014 роках займався розвитком неголосових додаткових послуг. Останні два роки обіймає посаду заступника генерального директора, регіон Північ. Захоплюється активними видами спорту: яхтинг, походи, байдарка. Найбільше цінить у телефонах фізичну клавіатуру та водонепроникність.

Сергій СамокрикНе люблю я iPhone, якось так сталося. Взагалі в мене вже багато років два телефони. Робочим апаратом завжди був і лишається BlackBerry – тому що насамперед для мене важлива фізична клавіатура. Для мене вона зручніша, ніж екранна. Зараз я використовую новий смартфон від BlackBerry – BlackBerry Priv. Це поєднання мого улюбленого Android з фізичною клавіатурою.

А от другий мій смартфон досить нестандартний – це водонепроникний «китаєць» (теж на Android). Я люблю всілякі «некімнатні» розваги. Маю яхтові права, полюбляю байдарки, походи, і мені важливо, щоб техніка спокійно ставилася до будь-якої кількості води, яка на неї потрапляє. До речі, тому і планшет у мене Sony Z2 – перший планшет, який був водонепроникним. Зараз він мені доволі часто замінює chartplotter (навігаційне обладнання) на яхті, і я з його допомогою спокійно веду човен.

Для роботи я найчастіше використовую пошту та месенджери. Мені подобаються Whatsapp і Telegram, оскільки їх можна паралельно використовувати і на телефоні, і на комп’ютері – через веб-браузер.

У нашій компанії з деякого часу месенджери поступово посідають все більш важливе місце для обговорення поточних питань, поступово витісняючи, наприклад, такі способи спілкування, як SMS. Справа в тому, що такий вид комунікації насправді зручний, дозволяє працювати в групах, швидший за пошту. Водночас він не вимагає настільки негайної відповіді, як дзвінок на телефон.

У нас в компанії поширені групи в месенджерах – це дуже зручний спосіб колективної роботи. Наприклад, є група якості в Telegram, до якої входять півтори сотні осіб: менеджери з продажу, технічні працівники і менеджмент. Скажімо, менеджери з продажу пишуть про якусь проблему, і це відразу бачать кілька груп технарів, які можуть оперативно відреагувати. Менеджмент, у свою чергу, спостерігає за процесом і розуміє, що відбувається.

Мене дивує, чому топові виробники моноблоків не можуть зробити водозахист. Це б сильно підняло цінність такого апарата.

Власні смарфтони та користувацький досвід інших керівників Vodafone Україна:

Директор з інформаційних технологій
Технічний директор

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися