Google Chrome боротиметься з фальшивими сайтами-близнюками

Сайти-близнюки користуються тим, що люди часто помиляються, друкуючи URL-адресу сторінки, яку хочуть відвідати

Один із поширених способів обману в інтернеті – скопіювати сайт і запустити копію за схожою URL – стане складнішим. Монопольний браузер Chrome запроваджує попередження при переході на такі сайти-близнюки. Він також пропонуватиме відвідати оригінальний веб-сайт.

Сайти-близнюки користуються тим, що люди часто помиляються, друкуючи URL-адресу сторінки, яку хочуть відвідати. При цьому введені на таких сайтах паролі та інші дані відправляються зловмисникам. Наприклад, замість google.com можна надрукувати gooogle.com. Великі компанії часто викуповують такі домени і самі перенаправляють користувачів за правильною адресою. Наприклад, при введенні gooogle.com відкриється сайт Google.

Починаючи з тестової версії Chrome Canary 70 користувачі отримуватимуть повідомлення при переході на схожі URL. Активувати цю опцію можна в налаштуваннях chrome://flags/#enable-lookalike-url-navigation-suggestions. Після цього в браузері почне з’являтися панель з питанням, чи дійсно потрібен надрукований сайт, чи це помилка.

Коли функція вийде з тестової фази та почне працювати в стабільному релізі Google Chrome, поки що невідомо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я