Google дозволив віддалено допомагати знайомим через веб-сайт

Chrome вже тривалий час дозволяє віддалено підключатися до комп’ютерів інших користувачів

Допомагаючи родичам і друзям з їхніми комп’ютерами, розумієш, що замість годинного пояснення, де знаходиться потрібна кнопка, можна все зробити самостійно за кілька хвилин. Однак є проблема: як віддалено підключитися до комп’ютера, адже кваліфікації його користувача часто не вистачає на інсталяцію відповідних додатків. У Google зрозуміли це і зробили так, що віддалене підключення стало не складнішим за візит на сайт.

У Chrome з’явилося рішення Chrome Remote Desktop, яке надає віддалене керування комп’ютером через сайт. Нова можливість доступна у свіжому Chrome 75. Сам сервіс Chrome Remote Desktop поки знаходиться в бета-режимі.

Щоб відкрити доступ до комп’ютера через Chrome Remote Desktop, користувач, якому потрібна допомога, має зайти на цей сайт та в розділі «Віддалений доступ» згенерувати ключ входу. Помічник для отримання віддаленого управління над машиною має відвідати розділ «Віддалена підтримка» і ввести цей ключ.

Chrome уже тривалий час дозволяє віддалено підключатися до комп’ютерів інших користувачів. Для цього необхідно було встановлювати розширення з магазину Chrome Web Store. Цей спосіб мав старий та складний інтерфейс. Нині це розширення пропонує скористатися новим веб-сайтом. Підтримка цього додатка завершиться у червні 2019 року.

Новий  Chrome Remote Desktop не замінює наявні рішення віддаленого управління комп’ютером у Mac чи Windows. Це лише додатковий шар абстракції для спрощеного користування функцією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я