Понеділок, 27 Травня, 2024

Google кепкує: створив кепку-капелюх у формі клавіші клавіатури, яка замінює клавіатуру

Японський підрозділ Google продовжує випускати дивні гаджети, переосмислюючи клавіатуру. Якщо у 2022 році це була однорядна клавіатура Gboard Bar довжиною 1,65 м, то цього року інженери перенесли клавіатуру на голову. Проект Gboard CAPS є капелюхом у формі клавіші клавіатури, який має набір сенсорів, щоб замінити клавіатуру.

Gboard CAPS не вийде у вигляді комерційного продукту, але бажаючі зможуть його повторити. Усе, що потрібно для створення цього додатка, включно з мікропрограмою та апаратним забезпеченням, розробники виклали на GitHub.

Всередині капелюха, що виглядає як клавіша клавіатури настільного ПК, знаходиться 6-осьовий інерційний датчик. Він може зчитувати положення капелюха. Користувач повертає капелюх ліворуч і праворуч, і кожен кут представляє окремий код символу. Потім власник натискає на капелюх зверху, імітуючи натиснення кнопки. Датчик, який має 20 мм ходу, завершує введення символу.

 

 

Клавіатура підключається до якогось пристрою через Bluetooth і працює від акумулятора ємністю 120 мА*год. Google Japan навіть гарантує, що їхній жартівливий девайс заряджається через улюблений усіма роз’єм USB-C .

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися