Понеділок, 15 Липня, 2024

Google Maps почне показувати рекламу під час руху маршрутом

Картографічний сервіс Google Maps тестує новий формат реклами, який викликає занепокоєння своєю нав’язливістю. Посеред їзди з’являється спливаюче вікно з оголошенням, що пропонує зупинитися в найближчому бізнесі. Можливо, формат реклами було запозичено з навігаційної системи Waze, що належить Google, хоча реклама останньої не відображається на середині руху, а з’являється лише при стоянці на місці.

Карти Google, безсумнівно, є однією з найкращих програм для навігації та основною частиною служб Google. У службі є одні з найновіших карт із розширеними функціями, такими як Live View і Immersive View, які дають змогу побачити пункт призначення та його маршрут згори, а також оновлювати дорожній рух у реальному часі.

Крім того, оновлення, яке базується на API ARCore Geospatial від Google, перенесе AR-контент від «вибраних партнерів» на платформу Карт під час використання Перегляду вулиць і Об’єктива в Картах , а постійний потік функцій, пов’язаних з EV, означає, що платформа готова до майбутнього.

Однак, як і деякі інші служби Google, Google Maps також містить рекламу. Те, що починалося зі списків готелів і оренди на відпочинок, розширилося до профілів компаній у соціальних мережах. Тепер технологічний гігант, схоже, працює над новим нав’язливим форматом реклами, який може викликати занепокоєння щодо відволікання водія.

Новий формат реклами, як повідомляється, з’являється на середині руху та пропонує користувачам зробити «швидкий обхід» до спонсорованого місця. Оголошення доповнюється рейтингом спонсорованого місця, скільки часу знадобиться, щоб його досягти, кнопкою, щоб додати пропозицію як зупинку, і кнопкою, щоб скасувати пропозицію.

Спливаюче вікно повністю закриває важливу інформацію про карту в нижній частині дисплея. Крім того, той факт, що оголошення з’являється під час руху транспортного засобу, може відволікати водія, чого більшість навігаційних програм намагаються не робити. Спливаюча пропозиція показується приблизно за дві хвилини від місця розташування.

Google Waze також пропонує рекламу на основі місцезнаходження, хоча вона обмежена стаціонарними транспортними засобами, що значно зменшує проблеми безпеки та відволікання. Наразі незрозуміло, чи спливаюча реклама з’являється під час руху транспортного засобу лише тому, що це ранній тест Google, чи технологічний гігант має намір показувати рекламу таким чином.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися