Середа, 24 Липня, 2024

Як знайти втрачений чохол AirPods за допомогою функції Find My від Apple

Втрата футляра AirPods може бути неприємною і, ймовірно, однією з найбільших проблем, з якими ви можете зіткнутися. Apple інтегрувала рішення, яке допоможе знайти втрачені речі за допомогою програми Find My. Ось як скористатися цією функцією, щоб знайти втрачений чохол AirPods, будь то AirPods Pro або AirPods.

Ваші AirPods можна знайти за допомогою програми Find My лише якщо ви налаштували її завчасно. Коли ви сполучили AirPods з iPhone або іншим пристроєм Apple, навушники автоматично підключилися до програми Find My. Без створення пари ви не змогли б використовувати AirPods, тож ви майже напевно вже виконали цей важливий крок.

Якщо ви загубили чохол для AirPods і вам потрібна допомога в його пошуку, не хвилюйтеся. Якщо він закритий, ви зможете знайти його через Bluetooth, незалежно від моделі AirPods.

Якщо у вас AirPods (3-го покоління, AirPods Pro або AirPods Max ), ви зможете знайти чохол за допомогою мережі Find My від Apple. Це означає, що навіть якщо ваші AirPods офлайн, поза зоною дії Bluetooth або мають низький рівень акумулятора, ви все ще можете використовувати мережу пристроїв Apple, щоб знайти їх.

Крок 1. Торкніться програми «Знайти мене» на сполученому пристрої, наприклад iPhone або iPad.

Крок 2: Далі торкніться вкладки «Пристрої» . Це місце, де ви повинні знайти всі пристрої Apple, які підключено до вашого Apple ID.

Крок 3. Прокрутіть і виберіть свої AirPods зі списку.

Крок 4. Перегляньте карту в додатку Find My. Якщо на карті показано, що ваші AirPods поблизу, ви можете скористатися програмою, щоб відтворити звук, щоб допомогти знайти їх. Для цього натисніть кнопку «Відтворити звук» .

Крок 5. Якщо чохла AirPods немає поблизу, а модель підтримує мережу Find My, ви можете скористатися вбудованою навігаційною системою програми, щоб знайти його. Подивіться на карту, щоб знайти його загальне розташування, потім торкніться « Знайти» та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб знайти свої AirPods.

Якщо у вас є старіша пара AirPods, ви можете перевірити карту, щоб побачити її останнє відоме місцезнаходження , де навушники востаннє підключалися до вашого iPhone.

Що робити, якщо AirPods справді втрачено?

Якщо ви не можете знайти свої AirPods за допомогою попередніх інструментів, ви можете повідомити про їх зникнення в додатку Find My. У програмі під AirPods прокрутіть униз і ввімкніть режим втрати Lost Mode.

Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб заблокувати пристрій. У рамках цього процесу вас також попросять додати контактний номер телефону або електронну адресу. Якщо хтось знайде ваші AirPods, на його iPhone з’явиться повідомлення з цією інформацією.

Примітка. Ваші зниклі AirPods можуть працювати лише з вашим акаунтом Apple ID, тому той, хто їх знайде, не зможе ними скористатися.

Отже, AirPods повинні бути в футлярі?

На жаль, щоб знайти свої AirPods за допомогою наведених вище кроків, AirPods потрібно буде помістити в футляр AirPods, якщо у вас немає AirPods Pro (2-го покоління). Якщо у вас є AirPods Pro (2-го покоління), ви все одно можете знайти футляр, навіть якщо AirPods в ньому немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися