Google оцифрувала Херсонщину

Влада Херсонської області й компанія «Google Україна» презентували спеціальну віртуальну карту для перегляду головних туристичних місць регіону. Вона повинна підвищити економічний потенціал регіону і значно підняти бюджет області.

У рамках проекту «Цифрове перетворення Херсонської області» спільноти Google Картограф і Панорам провели велику роботу – вони нанесли на Карти Google понад 1000 об’єктів соціального, туристичного та громадського значення: готелі, бази відпочинку, пам’ятки, школи, визі навчальні заклади, лікарні, музеї, бібліотеки тощо.

Тепер на мапах пошукового гіганту можна побачити створені фотосфери, а також прогулятися фототуром по таких пам’ятках Херсонської області, як Асканія Нова, Олешківські піски, Острів Джарилгач, Національний парк і озеро Сиваш, Острів Бірючий і Дніпровські плавні. Будь-хто може здійснити віртуальну подорож найцікавішими місцями регіону або дізнатися більше напередодні своєї поїздки в Херсонську область, не відходячи від екрана комп’ютера.

Продивитися всі ці фототури можна на розробленому також у рамках кампанії веб-сайті discoverkherson.com.ua. Окрім них ресурс зібрав безліч фото- та відеоматеріалів від кращих фотомайстрів області та туристичні маршрути. Завдяки йому туристи з України та всього світу можуть познайомитися з цікавими місцями регіону. А згодом розробники обіцяють документальний фільм про цифрове перетворення в регіоні та його туристичні перлини.

Цей проект також спонукав до активності місцеві громади – вони розробили карту об’єктів комунальної власності Херсона, історичну карта Херсона, мапу комунальних аварій міста. Окрім цього, з’явилося місцеве співтовариство картографів та за їхньої участі пройшли тренінги для залучення більшої кількості ентузіастів в співтовариство.