Мобільна бібліотека: європейський випуск

Під час урочистих заходів з відзначення Дня Європи в Україні, які відбудуться 16 травня на Михайлівській площі у Києві, «МТС Україна» відкриє оновлену «Мобільну бібліотеку». Її зроблять ближчою до Європейської культури.

Цього разу на віртуальних полицях, окрім книг, з’явиться 36 безплатних мобільних додатків, які стануть у пригоді під час подорожей Україною та Європою – популярні путівники, розмовники, словники.

Особливістю європейської версії «Мобільної бібліотеки» стануть книги класиків країн Європи мовою оригіналу, зокрема, англійських, французьких, італійських, португальських, польських та ін. Сучасну українську літературу представлять книги Андрія Куркова, Сергія Жадана, Юрія Винничука, Любка Дереша, Марини і Сергія Дяченків та інших талановитих вітчизняних письменників.

Скористатися бібліотекою можна за допомогою смартфона чи планшета. Камерою гаджета треба відсканувати корінець обраної книги, який містить спеціальний QR-код. Налаштувати пристрої та розібратися, як завантажувати книги, допоможуть кваліфіковані «мобільні бібліотекарі».

Мобільна бібліотека вперше була відкрита в серпні 2013 року в Києві на вулиці Хрещатик. З того часу пересувні конструкції з електронними книгами встигли побувати в Одесі, Львові, Вінниці, Донецьку, Кіровограді та Харкові. У Житомирі Мобільна бібліотека МТС працює донині в центральному магазині МТС за адресою Соборний майдан, 3/2. З моменту відкриття першої бібліотеки читачі в різних містах України завантажили майже 800 тисяч книг.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Хорошая инициатива. В современном мегаполисе подобные виртуальные книги по QR коду гораздо полезнее чем никому ненужные макулатурные бумажные. И экологично заодно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я