5 додатків для перетворення Android на вимірювальний інструмент

Для цього необхідно лише встановити з Google Play відповідні додатки.

Ваш смартфон оснащений низкою датчиків, і їх можна використовувати в повсякденному житті для вимірювання різноманітних об’єктів та процесів. Для цього необхідно лише встановити з Google Play відповідні додатки. Ось добірка таких утиліт, які перетворять смартфон на вимірювальний інструмент.

  1. Measure

Цей розроблений фахівцями Google додаток перетворює смартфон на рулетку завдяки використанню доповненої реальності. Камерою смартфона можна виміряти відстань до певної точки, довжину і висоту предмета. Безпосередньо перед замірами необхідно відсканувати камерою приміщення, щоб програма визначила положення телефону. Також умовою правильних вимірювань є гарне освітлення в кімнаті та вільна робоча область вимірювання.

  1. Smart Ruler

Для вимірювання розміру невеликих об’єктів краще підходить додаток Smart Ruler. Він заміняє лінійку, з якою можна дізнатися, наприклад, розмір таких предметів як запальничка, монета, флешка тощо. Вимірювання відбувається власноручно – необхідно покласти об’єкт на екран та розтягнути по його межам віртуальну лінійку.

  1. Laser Level

Рівнемір зі смартфона вийде за допомогою додатка Laser Level, який використовує гіроскоп, акселерометр та камеру смартфона. Програма має кілька режимів: нівелір, лазерна вказівка, клинометр, рівень. Дані вимірювань представлені в градусах, відсотках, а також інших одиницях.

  1. Sound Meter

Оцінити навколишній рівень шуму можна з програмою Sound Meter. Вона використовує мікрофон смартфона та показує дані в децибелах. Знаючи, що 30 дБ – це шепіт, 70 дБ – дуже гучний звук, а 100 дБ – вже небезпечна для здоров’я гучність, можна швидко приймати відповідні рішення.

  1. Lux Meter

Існують санітарні норми на якість освітлення різних приміщень. А практика показує, що виробники LED-ламп завищують на упаковці яскравість своїх ламп – вони часто на 30% менш яскраві, ніж вказано на коробці. Оцінити реальну ситуацію допоможе додаток Lux Meter, який за допомогою камери виміряє потужність світлового потоку.

1 коментар

  1. Всі ці програми така туфта, треба зробити автору цього пасквілю ремонт в його квартирі за допомогою цих “інструментів”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я