Наукові проекти сприятимуть протидії руйнівним процесам в Україні

LНеобхідність популяризації науки сьогодні гостро відчувають більшість ключових науковців та дослідників не лише точних наук, але й гуманітарних напрямків. Доктор політичних наук, професор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України Лариса Кочубей коментує:

«Тема популяризації науки не нова. Активний період такої діяльності припадає ще на другу половину ХІХ – початок ХХ ст., коли наукові досягнення активно впроваджувалися в усі сфери життя суспільства: відкривалися університети, започатковувалися нові наукові школи, товариства дослідників, відбувалися стажування тощо.

На сьогодні для України популяризація науки вкрай важлива, оскільки безліч науково-дослідних проектів (чи то з природничих, технічних наук, чи то із суспільно-гуманітарних) не досягають завершального етапу своєї реалізації – конкретного впровадження. А від цього безпосередньо залежать рівень та якість життя суспільства, зростання ефективності ряду галузей.

Окрім того, деякі з проектів (зокрема, етнополітологічного характеру) суттєво би сприяли запобіганню та протидії тим руйнівним процесам, які сьогодні переживає наша країна (анексія Криму, російсько-українська війна на сході країни тощо)».

Нагадуємо, що прийом робіт на конкурс статей про українську науку Tech Today Awards триває, тому в усіх, хто бажає зробити тему української науки бестселером, є можливість подати конкурсну роботу й позмагатися за чудові призи: iPhone 6S та змогу взяти інтерв’ю в самого Бориса Патона.