Google прибрала згадку про дворічне оновлення смартфонів Android One

Ініціатива Android One з’явилася кілька років тому і мала спростити виробникам підтримку випущених пристроїв

Google рекламувала свій новий підхід Android One гарантованим випуском апдейтів для таких апаратів. Однак днями зі сторінки цього проекту прибрали пункт про них.

Ініціатива Android One з’явилася кілька років тому і мала спростити виробникам підтримку випущених пристроїв. Адже сьогодні для більшості Android-гаджетів не можна очікувати появи апдейтів.

У Google прокоментували ситуацію: «Ми підтверджуємо, що наша обіцянка надавати 2 роки оновлень для пристроїв Android програми One залишається в силі. Дизайн нашого веб-сайту не впливає на наші обіцянки». У Google також відзначили, що крім оновлень системи пристрої повинні отримувати щомісячні патчі безпеки протягом трьох років з моменту виходу.

У світі сьогодні існує близько 2 млрд смартфонів на Android від 400 виробників. Android One була програмою роботи з виробниками, які б мали випускати гаджети певного рівня. Покупці таких девайсів вже знали би, що від них можна очікувати. Це не нова версія ОС, Android One – це бренд.

Наприклад, якщо виробник хоче випустити девайс з наліпкою Android One, він зв’язується з Google. Залежно від регіону та часу пошуковий гігант може висунути різні вимоги до майбутнього пристрою – саме тому офіційно вимоги до Android One не публікуються, а також через це в серію Android One потрапляють різні телефони, а не клони. Так, у деяких азіатських регіонах популярні двосімні телефони. Також Google може встановити, наприклад, мінімальний розмір екрана в 5,2 дюйма.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я