Четвер, 13 Червня, 2024

Google пропонує «Відчути Одесу»

На сайті «Відчуй Одесу» кожен може прогулятися невідомими широкому загалу одеськими подвір’ями та насолодитися атмосферою міста, повідомляється в блозі компанії. Понад 30 двориків у центральній частині міста та цікаві факти про них відображені на сайті. Одним із таких унікальних місць є двір за адресою Деволанівський спуск, 1, який неодноразово був відзначений як найкращий дворик Одеси.

Сайт дозволяє роздивлятися окремі дворики міста. Для переходу між локаціями потрібно скористатися міні-мапою в лівому кутку екрана. Нові дворики позначені блакитними колами на мапі.

Студенти та молодь Одеси активно долучилися до цього проекту – вони взяли участь у квесті, під час якого робили фотосфери найцікавіших двориків Одеси та додавали їх на Google Карти. Результатом став окремий шар на Google Картах, де на фотосферах деяких двориків можна навіть почути звуки, характерні для місця.

«Одеська область є надзвичайно привабливою для туристів, але її маленькі курортні міста були недостатньо добре промальовані на Картах. Спільноти Google Картограф та Панорам уже почали роботу з нанесення на Google Карти об’єктів соціального, туристичного та суспільного значення: готелів, баз відпочинку, пам’яток, шкіл, лікарень, бібліотек тощо. Завдяки цим зусиллям зараз можна здійснити віртуальну подорож такими цікавими місцями Одеської області, як Білгород-Дністровський та Затока», – розповідаюсь у «Google Україна».

Цей проект є частиною кампанії «Цифрове перетворення Одеської області», яка реалізується «Google Україна» разом з Одеською міською радою, Одеською ОДА, Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління, Національним університетом «Одеська юридична академія» та Одеською національною академією зв’язку імені Попова.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися