Вівторок, 21 Травня, 2024

На фінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА у Києві показали робота Pitch-R для малювання розмітки

Nissan втілила свою систему автономного керування в роботі, який призначений для роботи на футбольних матчах. Ця машина малює тимчасову розмітку для футболістів. Уперше робота Pitch-R показали на фінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА, який нещодавно відбувся в Києві.Pitch-R

Робот Nissan Pitch-R використовує набір з чотирьох камер, GPS та систему уникнення перешкод, щоб знайти оптимальне місце для нанесення розмітки, наприклад, щоб футболіст побачив точне розташування точки штрафного удару. Нанесена біла фарба розчиняється приблизно за 20 хвилин.

Продемонстрований робот Nissan є лише останнім із дивних застосувань технології ProPilot. Раніше компанія показала капці з функцією автопаркування для японського готелю Ryokan. Після того як працівники цього готелю натискають на пульт управління, капці-самоходи перетинають дерев’яний вестибюль і «паркуються» біля входу в очікуванні відвідувачів. Крім капців системою автопаркування оснастили подушки, столи, пульти і багато інших предметів. Усі вони оснащені маленькими колесами для пересування. Щось схоже Nissan вже робила у 2016 році – тоді компанія оснастила автопаркуванням звичайні офісні стільці. Командою для повернення на своє місце слугують оплески.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися