Середа, 19 Червня, 2024

Як отримувати сповіщення свого Android на комп’ютері з Windows

Можна не брати до рук свій смартфон щоразу, як той булькає новим сповіщенням. Дивитися, хто пише чи яка подія трапилася в телефоні, можна безпосередньо на своєму комп’ютері з Windows. Для цього необхідно синхронізувати сповіщення телефона з ПК.

Windows

Починаючи з Windows 10 Anniversary Update підключити Android до ПК стало досить просто. Усе, що необхідно, – завантажити в смартфон додаток Cortana. Ця програма знаходиться в тестовій стадії, тому вона може бути не завжди доступна в магазині Play Store. У такому випадку утиліту можна завантажити зі сторонніх перевірених ресурсів, наприклад, APKMirror.

Після інсталяції Cortana увійдіть під тим же акаунтом Microsoft, який ви використовуєте у Windows 10. Прийміть умови користувацької угоди та надайте додатку необхідний доступ. Далі перейдіть у налаштування та відкрийте розділ синхронізації сповіщень. За замовчуванням синхронізуються лише повідомлення про пропущені дзвінки та низький заряд батареї. Якщо потрібно отримувати також сповіщення від додатків у телефоні – активуйте опцію «Синхронізація сповіщень додатків» та вкажіть, які програми повинні брати участь.

Власники старших версій Windows 10 також можуть синхронізувати сповіщення, але для цього знадобиться додаток AirDroid.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися