Google розгортає в магазині Play новий інтерфейс і порушує власні правила

Побачити оновлену зовнішність можна, встановивши Google Play версії не нижче 8.2.56.

Кілька років тому Google почала змушувати виробників, розробників та користувачів звикати до нового стилю дизайну – Material Design. Дням пошуковий гігант запустив оновлення магазину додатків для Android, який також має відповідати цим вимогам. Але користувачі помітили, що деякі елементи інтерфейсу Google Play використовують недозволені прийоми.

 Play

Новий інтерфейс Google Play розгортається поступово – кілька тижнів тому у категорії з’явилися додаткові вкладки. Нещодавно під цими вкладками з’явилася навігаційна панель, яка веде до певних секцій. Наприклад, вкладка «Домашня» показує секції «Для тебе», «Топ чарти», «Категорії», «Вибір редакторів», «Ранній доступ» та «Сім’я». Останні п’ять зараз доступні у вигляді фішок в поточному інтерфейсі. Секція «Для тебе» є новою, і в ній міститимуться додатки, які Google вважає цікавими для вас.

Однак у посібнику Google Material Design вкладені вкладки не рекомендовані. Замість цього рекомендується мати два рівня вкладок:

Новий інтерфейс магазину додатків зараз проходить глобальне розгортання. Редизайн повинен спростити сприйняття інформації та зробити маркет візуально зрозумілішим. Побачити оновлену зовнішність можна, встановивши Google Play версії не нижче 8.2.56.