Windows не підключається до інтернету: чому варто виконати скидання netsh winsock

Winsock — це програмний інтерфейс (API), який дозволяє прикладним програмам виходити онлайн. Він працює між додатками, такими як веб-браузер, і базовими протоколами зв'язку, такими як TCP/IP

Проблеми з підключенням до інтернету можуть відбуватися з багатьох причин і їх важко діагностувати. Одна з поширених проблем, чому додатки у Windows не можуть вийти онлайн – збій компоненту Winsock. Для відновлення нормальної роботи Winsock варто скинути.

Чому Winsock важливий для наявності інтернету у Windows

Winsock — це програмний інтерфейс (API), який дозволяє прикладним програмам виходити онлайн. Він працює між додатками, такими як веб-браузер, і базовими протоколами зв’язку, такими як TCP/IP. Winsock зберігає параметри, важливі для взаємодії критичних мережевих компонентів у своїй базі даних, яку зазвичай називають каталогом Winsock.

Каталог Winsock може пошкодитися вірусом або іншим збоєм. У будь-якому випадку програми на такому комп’ютері не зможуть підключитися до інтернету. При цьому вони найчастіше показуватимуть, що їм не вдалося підключитися без якоїсь конкретики.

Якщо інші пристрої у вашій мережі не мають проблем з підключенням, спробуйте скинути Winsock

Як скинути Winsock

Скинути Winsock зазвичай легше, ніж точно діагностувати більшість проблем з ним.

Натисніть Пуск, введіть cmd у рядок пошуку та натисніть Запустити від імені адміністратора.

У командному рядку введіть netsh winsock reset. При успішному спрацюванні має з’явитися повідомлення щодо виконаного скидання та необхідності перезавантажити комп’ютер.

Оскільки вікно командного рядка вже відкрито з правами адміністратора, введіть shutdown /r /t 0 , а потім натисніть Enter для негайного перезавантаження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я