Google так само, як Facebook, зловживає сертифікатами Apple для шпигування за користувачами

Шпигунський додаток Google називається Screenwise Meter

Днями стало відомо, що Facebook отримувала повний доступ до приватних даних користувачів смартфонів Apple. Соцмережа для цього використовувала спеціальні сертифікати, які дозволяли інсталювати на iPhone додатки не з магазину iTunes App Store. Виявилося, що Google робила те саме і приблизно стільки ж часу – з 2012 року.

Шпигунський додаток Google називається Screenwise Meter. Він так само, як і подібний додаток Facebook Research, пропонував установлення підліткам, починаючи з віку 13 років. Утиліта Google збирала інформацію про використання сайтів, разом з відвіданими порталами та завантаженими програми.

Якщо Facebook платила користувачам свого додатка $20, у Google за користування Screenwise Meter дозволяли отримувати подарункові картки.

В Apple вже відреагували на публікацію інформації про Facebook Reseaсrch відкликанням сертифіката. Працівники соцмережі також залишилися без доступу до інших внутрішніх додатків Facebook, які вони використовували для роботи. Google вирішив не чекати покарання Apple та сам повідомив про вимкнення Screenwise Meter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я