Google тестує безкінечний пошук із кнопкою «Більше»

Google проводить обмежені тести головної сторінки свого пошуковика, на якій замість переходу між наступними сторінками необхідно прокручувати одну-єдину

Головний пошуковик планети може отримати дизайн, який багато хто вважає поганим рішенням. Йдеться про стиль нескінченного прокручування без поділу на сторінки. Поки що новий інтерфейс перебуває в стадії тестування.

Google проводить обмежені тести головної сторінки свого пошуковика, на якій замість переходу між наступними сторінками необхідно  прокручувати одну-єдину. При цьому після завершення чергового пакету пошукової видачі для отримання наступного потрібно буде натискати кнопку «Більше». Вона замінить кнопку «Наступна сторінка», яка існує зараз.

У Google кажуть, що новий дизайн зменшує час завантаження порівняно з наявним сайтом. Окрім цього, в новому оформленні буде простіше повернутися назад до пошукових результатів, тоді як зараз для цього необхідно перемикатися між сторінками.

Нині пошуковий гігант випробовує своє нове рішення дизайну на обмеженій групі мобільних користувачів. Мимовільні учасники експерименту не можуть повернутися до класичного дизайну з поділом на сторінки.