Сервіс Vodafone Pay дозволив оплачувати через QR-код

новий тип оплати на основі QR-коду розробили в Mastercard, і першими спробувати його зможуть користувачі Vodafone Pay.

Мобільним користувачам став доступний ще один спосіб безготівкових платежів. Цей новий тип оплати на основі QR-коду розробили в Mastercard, і першими спробувати його зможуть користувачі Vodafone Pay. Першим банком, який здійснив технічну реалізацію проекту, став ТАСКОМБАНК.

Оплачувати покупки на сайтах торговців з мобільних додатків можна, скануючи QR-код. Технологія Mastercard QR дозволяє підключити до нового способу платежів необмежену кількість онлайн-магазинів без необхідності інтеграції Masterpass у кожному з них окремо. Це перше в Україні універсальне рішення з використанням QR-коду, яке доступне користувачам різних платіжних платформ і мобільних додатків на Android та iOS.

Для того щоб здійснити оплату в такий спосіб в онлайн-магазині, користувач сканує QR-код із логотипом Mastercard QR на сайті торговця за допомогою мобільного додатку. Після цього достатньо обрати картку з наявних у гаманці Masterpass і підтвердити оплату. Під час покупки не потрібно вводити номер картки, термін дії тощо і навіть тримати її в руках.

Новий спосіб платежів став доступним для оплати товарів і сервісів на майже 200 онлайн-майданчиках, серед яких – офіційний магазин «ФК Динамо Київ», Yakaboo, «База автозвука», Exist.ua, ISIDA та інші.

Створити гаманець Masterpass можна на сайті masterpass.com.ua або ж безпосередньо в мобільних додатках (Vodafone Pay і TACHCARD). Інформація про рішення Masterсard QR доступна також на сайті Mastercard.