Про що пишуть 14 січня

Комп’ютери наносять удар
Ринок персональних комп’ютерів зумів стабілізуватися після кількох років падіння. Користувачі закінчили перехід з домашніх ноутбуків на планшети і смартфони і готові знову почати купувати комп’ютери, пише Газета.ру.

Підсумки 2014: жорсткі диски. Довгоочікуваний прорив
Щільність запису в 3,5-дюймових HDD нарешті подолала позначку 1 Тбайт на пластину. Диски досягли обсягу 8 Тбайт, з’явилися приводи з технологією Shingled Recording і семитисячники для домашніх NAS. І то ще буде, упевнені в 3DNews.ru.

Огляд автомобіля Nissan Teana L33: тепер зі щитом
Нове покоління флагманського седана Nissan обладнано комплексом систем активної безпеки, що отримав назву Safety Shield. У нього входять системи контролю сліпих зон, рядності руху і розпізнавання рухомих об’єктів. Але це – лише приємне доповнення до чергового еволюційного кроку Nissan Teana: у машині вистачає й інших змін, розповідає 3DNews.ru.

Нові телевізори на CES 2015
Як завжди, новий сезон в IT-індустрії відкриває виставка CES, що проходить на початку кожного року в Лас-Вегасі. Саме в «місті гріхів» всі провідні виробники презентують нові лінійки телевізорів, які незабаром заповнять полиці магазинів. У цьому матеріалі Ferra.ru знайомить з уже анонсованими пристроями від лідерів індустрії: LG, Panasonic, Samsung і SONY.