Середа, 6 Грудня, 2023

Google Translate у браузері тепер перекладає написи на картинках

Користувачі сервісу Google Translate тепер можуть безпосередньо в браузері перекладати не лише тексти, а й зображення. Це дозволяє відмовитися від використання мобільних додатків. Google оголосив про запуск цієї функції в дописі в блозі підтримки Google Translate.

Юзери вже можують використовувати Google Lens для перекладу тексту на зображеннях в інтернеті, ця функція працює лише з онлайн-фотографіями. Немає можливості використовувати Lens для перекладу тексту на зображеннях, які зберігаються локально на вашому ПК.

Тепер, коли ви перейдете до Google Translate у веб-браузері, ви побачите нову опцію «Зображення» вгорі. Натисніть на неї, а потім виберіть зображення, яке потрібно перекласти. Дивно, але немає підтримки перетягування файлу, тому ви не можете безпосередньо перекинути зображення у вікно браузера для перекладу.

Після завантаження ви можете вибрати мову, на яку потрібно конвертувати текст на зображенні. Існує також можливість скопіювати або завантажити перекладений текст на свій ПК. Ви можете ввімкнути перемикач «Показати оригінал», щоб переглянути оригінал і перекладений текст на зображенні поруч. Забезпечує цю функцію Google Lens , як видно з нижнього колонтитула перекладу Lens.

Однак процес перекладу зображень в інтернеті за допомогою Google Translate залишається менш зручним, ніж у однойменному мобільному додатку. В останньому ви можете прослухати перекладений текст або вручну вибрати та скопіювати певну частину перекладеного тексту із зображення. Ці можливості відсутні у веб-версії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися