Субота, 15 Червня, 2024

S.T.A.L.K.E.R. 2 презентують у кінці березня на виставці GDC 2023

На конференції для розробників ігор Game Developers Congress (GDC) 2023 українська студія GSC Game World виступить з доповіддю про очікуване продовження шутера S.T.A.L.K.E.R. Про підготовку доповіді про S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl повідомили на форумі ResetEra.

Гру на виставці презентує 3D-аніматор GSC Game World Антон Рябчук. Розробник розкаже про досвід використання нейромереж компанії Nvidia для створення контенту для S.T.A.L.K.E.R. 2 та візьме участь у дискусії про складнощі лицевої анімації в процесі створення відеоігор.

Докладнішої інформації про те, що саме українська студія покаже з гри, наразі немає. Але відомо, що виступ GSC Game World на GDC 2023 триватиме 30 хвилин і включатиме “ексклюзивний погляд” на S.T.A.L.K.E.R. 2.

GDC 2023 відбудеться в Сан-Франциско з 20 по 24 березня. Виступ GSC Game World запланований на останній день виставки за годину після опівночі за Київським часом.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — це шутер від першої особи, який готує українська студія GSC Game World. Дія гри розгортається в постапокаліптичному світі навколо місця Чорнобильської катастрофи, де гравці повинні пройти через небезпечне та невблаганне середовище, наповнене мутантами, аномаліями та ворожими фракціями.

Гра є продовженням оригінальної S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, яка вийшла в 2007 році і завоювала популярність серед геймерів. S.T.A.L.K.E.R. 2 розробляється протягом кількох років і, як очікується, запропонує захоплюючий і складний ігровий процес, який базується на сильних сторонах свого попередника.

Окрім сеттингу та ігрового процесу, S.T.A.L.K.E.R. 2 також примітний використанням передових технологій. Хоча подробиці про гру залишаються дефіцитними, очікується, що на конференції можуть назвати можливу дату випуску.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися