Субота, 22 Червня, 2024

Google у 2022 році займатиметься наздоганянням екосистеми Apple

На виставці CES 2022 представники Google оголосили щонайменше 13 різних нових програмних функцій. Серед них – швидке перемикання, як на AirPods, відображення текстових додатків Android на Chromebook. Це частина ініціативи, яку Google називає “Краще разом”, але яку експерти вже назвали “наздоганяючи екосистему Apple”.

Найбільші оновлення надходять для функції Google “Швидка пара”. Це користувальницький інтерфейс Android, призначений для спрощення сполучення навушників Bluetooth.

Цього року Google надасть можливість автоматичного перемикання між пристроями. Швидке сполучення буде використовуватися для налаштування комунікації між пристроями «розумного» будинку за допомогою майбутнього стандарту Matter. Тобто підключення нової смарт-лампочки або дверного замка буде набагато простішим.

Google також дозволить «смарт»-годинникам під управлінням Wear OS 3 розблокувати пов’язані телефони Android або хромбуки. Майже так само, як годинник Apple Watch може розблокувати iPhone. Ця функція з’явиться в найближчі місяці. Зараз єдиними широко доступними смарт-годинниками, що працюють під управлінням нової ОС, є Samsung Galaxy Watch 4.

Всі функції, які Google анонсує сьогодні, планується випустити пізніше цього року в терміни від “в найближчі тижні” та “в найближчі місяці” до “пізніше в цьому році”.

Нові можливості з’являться на телефонах Android, хромбуках, Android TV, навушниках Bluetooth і навіть деяких ноутбуках з Windows від Acer і HP.

Ця остання деталь може виявитися одним з найважливіших анонсів Google: HP, Acer і Intel співпрацюють з Google для підтримки деяких функцій Better Together на своїх ноутбуках. Користувачі зможуть використовувати швидке сполучення, синхронізувати текстові повідомлення і використовувати функцію Android “поділитися поруч” для обміну файлами на своїх майбутніх ПК з Windows.

Поряд з оголошеними планами Google щодо перенесення ігор Google Play в Windows, це ще одна ознака того, що компанія не буде повністю поступатися інтеграцією Android в Windows партнерським відносинам з Microsoft.

Крім Fast Pair у Google також створять систему, яка дозволяє відображати будь-яку програму обміну повідомленнями з телефону на Chromebook. Ще з’явиться функція під назвою “Фотоплівка на концентраторі телефону”, яка спростить переміщення фотографій з телефону на Chromebook.

Хромбуки також отримають новий процес налаштування, якщо у користувача є телефон Android. Досить буде з’єднати їх під час початкової конфігурації, і деякі налаштування та інформація про обліковий запис будуть передані автоматично. Їх також можна буде розблокувати за допомогою годинника Wear OS.

Google також продовжує працювати над додаванням підтримки розблокування автомобілів за допомогою UWB (в даний час доступна на телефонах Samsung і Pixel 6 Pro). Першим партнером стане BMW. Volvo, яка використовує Android Auto, інтегрується з Google Assistant, щоб можна було використовувати смарт-динамік для таких функцій, як віддалений запуск авто.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися