Неділя, 3 Березня, 2024

Google визнав, що реклама в YouTube Red була, але це була помилка

Днями інтернет-користувачі помітили, що на сервісі YouTube Red, де обіцяли відсутність реклами, вона була. У підтримці пояснили, що це користувачі неправильно зрозуміли умови сервісу – деяка реклама все-таки дозволяється. Однак згодом адміністратори YouTube та Google Play Music повідомили, що на платній версії відеосервісу не повинно бути реклами взагалі.

YouTube Red

Користувач порталу Reddit Марк Лідербах, який один з перших помітив рекламу на YouTube Red, поділився відповіддю команди підтримки відеосервісу: «Нам стало відомо, що вам надали некоректну інформацію щодо відсутності реклами на YouTube Red. Учасники YouTube Red не повинні бачити жодних оголошень, а надісланий вами скриншот показує саме оголошення, яке сервіс повинен блокувати».

Інженери Google вже знайшли причину, через яку відображалась реклама там, де її не повинно було бути. Її мають виправити найближчим часом, але якщо оголошення з’являтимуться, підтримка закликає відразу звертатися до неї.

Нагадаємо, цього тижня користувачі сервісу YouTube Red почали скаржитися на те, що бачать рекламні оголошення як на домашній сторінці, так і під певними кліпами. В умовах цього сервісу начебто точно йшлося про повну відсутність промоматеріалів. Однак у своїй відповіді підтримка служби сказала, що це користувачі хотіли неможливого – за власні гроші повністю вимкнути рекламу.

Офіційна реакція YouTube була такою: «Вашу стурбованість можна зрозуміти, оскільки членство YouTube Red обіцяє роботу без відображення реклами. Давайте внесемо ясність. З передплатою на YouTube Red ви не повинні бачити рекламу iBanner ad, графічну рекламу, рекламу перед показом відеоролика чи проморолики. Сюди входить реклама перед та під час відео, а також банери та показ відеореклами поверх вікна. Ви можете бачити рекламу, вбудовану в контент, який не контролює YouTube. Відео без реклами підтримуються на всіх платформах, на яких можливо зареєструватися за допомогою акаунту YouTube».

Офіційне пояснення підтримки YouTube не згадувало, яким чином користувачі YouTube Red бачать рекламу під відео на сторінці YouTube. Це так звана «друкована реклама» – невеликі статичні оголошення.

YouTube Red вперше показали восени 2015 року. Ідея була в тому, щоб за $9,99 позбутися реклами, зберігати відео для офлайн-перегляду, мати можливість слухати аудіо у фоновому режимі, а також доступ до сервісу Play Музика. Окрім цього, передплата обіцяє доступ до спеціально створених ексклюзивних шоу Red. Такі відео будуть знімати люди, які стали популярними завдяки цьому відеохостингу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися