Google заперечує, що Android збирає у 20 разів більше даних, ніж iOS

У своїй заяві щодо результатів цього дослідження Google назвала дослідження недосконалим, повідомивши, що результати Android завищені на порядок

У Google протестують проти результатів нещодавнього дослідження щодо інтенсивності збирання даних смартфонами Android та Apple. Автори дослідження повідомили, що Android збирає у 20 разів більше даних, ніж iOS. Однак у Google кажуть, що результати значно завищені.

Дослідники з коледжу Трініті протестували iPhone 8 та Google Pixel. Виявилося, що в середньому вони відправляють на свої сервери інформацію кожні 4,5 хвилини. З Pixel відправляється по 1 МБ даних кожні 12 годин, а з iPhone – 52 КБ за цей самий термін. Серед даних, які пересилають мобільники, – інформація про SIM та номер телефону, серійний апаратний номер, IMEI, MAC-адреси.

Лише в США, за даними дослідників, Android протягом 12 годин пересилає 1300 ГБ даних, тоді як iOS за цей самий період збирає лише 5,8 ГБ.

У своїй заяві щодо результатів цього дослідження Google назвала дослідження недосконалим, повідомивши, що результати Android значно завищені.

«Ми ідентифікували недосконалості в методології дослідження вимірювання обсягів даних і не погоджуємося із результатами, що пристрій Android відправляє у 20 разів більше даних, ніж iPhone. За нашою інформацією, ці результати помилкові на порядок. Ми поділилися перед публікацією нашими думками з авторами дослідження», – розповіли у Google.

Одним з проблемних місць дослідження є використання iPhone 8 на застарілій операційній системі iOS 13.6.1. Її вже не використовує переважна більшість власників iPhone. При цьому Google Pixel 2 працював на минулорічній Android 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я