Xiaomi та OnePlus очолили рейтинг смартфонів, які випромінюють найбільше

Найвищий рівень електромагнітного випромінюванняя (від 1,29 до 1,75 Вт/кг) мають чотири моделі Xiaomi та чотири девайси OnePlus.

Хоча дослідження не знаходять прямих доказів шкідливого впливу мобільного зв’язку на здоров’я, все одно безпечніше тримати біля голови такий пристрій, який випромінює найменше. Потужність випромінювання смартфонів показує параметр SAR. Аналітики Statista склали рейтинг мобільників, які випромінюють найбільше та є потенційно більш небезпечними. Вони також дослідили, які гаджети випромінюють найменше.

SAR — це питомий коефіцієнт поглинання електромагнітної енергії в тканинах людського тіла за одну секунду. Його позначають у ватах на кілограм (Вт/кг).

Найвищий рівень електромагнітного випромінюванняя (від 1,29 до 1,75 Вт/кг) мають чотири моделі Xiaomi та чотири девайси OnePlus. У рейтингу опинилося також по дві моделі HTC, Google і Apple, по одному гаджету – Sony і ZTE.

Потенційно найбільш небезпечними є Xiaomi Mi A1, OnePlus 5T і Xiaomi Mi Max 3. У Xiaomi вже відреагували на цей рейтинг, сказавши, що моделі знаходяться в рамках встановленого максимального ліміту SAR. «Xiaomi піклується про безпеку користувачів і суворо дотримується Specific Absorption Rate (SAR). На ринках, які дотримуються обмежень Ради Європейського Союзу в 2,0 Вт на кілограм, результат тесту SAR для Mi A1 склав 1,75 Вт на кілограм (максимальне значення). На ринках, які дотримуються нормативів Федеральної комісії зі зв’язку США з граничним значенням рівним 1,6 Вт на кілограм, результат тесту SAR для Mi A1 склав 1,26 Вт на кілограм (максимальне значення)», – розповіли в Xiaomi.

Найменше випромінюють гаджети Samsung, які стали лідером відповідного рейтингу. До нього ввійшли пристрої з мінімальними показниками SAR на рівні від 0,17 до 0,32 Вт/кг. На першому місці стоїть Galaxy Note8, який має схожі результати з ZTE Axon Elite та LG G7. Усього в переліку потенційно безпечних смартфонів є вісім моделей Samsung, три апарати ZTE і по два пристрої виробництва LG та Motorola.

1 коментар

  1. Найбільше, це не значить, що понад нормово. Думаю нормальний автор наголосив би саме на цьому.

Comments are closed.