Неділя, 25 Лютого, 2024

Найдивовижніші знімки з телефонних камер

Нещодавно компанія Huawei представила свій новий флагман P8, особливою фішкою якого є камера. Виробник запевняє, що фотомодуль цього гаджета здатний на таке, чого не вміють інші смартфони. Як доказ вчора він із прес-релізом надіслав знімки. Вони дійсно вражають, але чи справді конкуренти пасуть задніх?

Маркетологи Huawei здіймають галас навколо камери P8 через те, що її пікселі сприймають не три основні кольори, а чотири. Для цього в матриці є додаткові точки, які записують біле світло. У моніторах подібний підхід використовується вже давно, і він дозволяє підняти яскравість та контрастність зображення.

У своєму прес-релізі Huawei особливо підкреслює функцію «Малювання світлом». Саме вона й дозволила канадському фотографому Бенджаміну Фон Вонгу зробити нібито унікальні та недоступні іншим смартфонам знімки.

Але подібне малювання робив ще у лютому 2014 року на телефоні Nokia Lumia 1020 Ян Хобсон. У цьому ролику він розповідає та показує хід роботи. При цьому в самій Lumia 1020 немає спеціалізованої функції малювання світлом, адже вона є лише комбінацією параметрів камери, які можна встановити вручну:

Тож зроблені на Huawei P8 фотографії можуть робити й інші смартфони. Чи виправдає себе нововведення в камері Huawei P8, покаже час. Колись HTC також зробила «революцію» зі своєю технологією UltraPixel зі збільшеними у декілька разів пікселями в матриці. Це начебто мало перетворити її на неперевершений інструмент для зйомки при поганому освітленні. Але близько 20% користувачів минулого флагмана HTC One жалілися на погану якість фотографій. Тому тепер камера UltraPixel в останньому флагмані HTC One M9 тихо «переїхала» на фронтальну панель, а для основної камери обрали традиційний сенсор на 20 мегапікселів виробництва Toshiba.

А тепер пропонуємо подивитися на справжні шедеври, які отримують міжнародні нагороди.

Фотограф Кім Ханшкамп на конкурсі iPhone Photography Award у 2013 зайняла перше місце з цією світлиною у номінації «Люди»:

 

За цей знімок Хосе Фернандес із Мадрида зайняв 2 місце на цьому ж змаганні у 2014 році.

А ця фотографія принесла у 2014 році Хуані Чавес з Іспанії друге місце у категорії «Новини».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися